Jak stáhnout videa z www.youtube.com a nebo video.google.com a nějaký ten tip & trik.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.YouTube.com i video.google.com jsou servery umožňující nahrát na své stránky video, které si potom může přehrát kterýkoli návštěvník YouTube.com je server i video.google.com. Server je určen především k distribuování autorských videí vlastní výroby a video blogů. Každý registrovaný uživatel může mít na YouTube.com svou vlastní televizní stanici, která svůj program vysílá prostřednictvím Internetu do celého světa.

Je to všechno pěkné, ale žádným normálním a běžným způsobem nejste schopni video stáhnout pro pozdější překonvertorování např. do mobilu. Pokud máte Firefox 1,5-2.0 stačí mít plugin VideoDownloader (vytáhne videa ze stránek YouTube, či Google Video).

Po stáhnutí musíte přidat souboru příponu flv a po té je stačí jen nakliknout (spustit). U těchto souborů FLV je dobré mít dobré nainstalováno VLC Player a nebo FLV Player.

Download: https://addons.mozilla.org/firefox/2390/

Na závěr tip:
Někteří uživatelé jsou velmi kreativní a vytvářejí vynikající scénky. Některé jsou tak dobré, že byly opatřeny českými titulky, aby si je mohli vychutnat i lidé, kteří anglicky tak dobře nerozumí.

Na této stránce budou uváděna videa z YouTube.com, která mají české titulky.