Zpráva CS link - Vysíláme program Nova HD

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.Dnes jsme spustili vysílání programu Nova HD, tedy programu Nova ve vysokém rozlišení. Reagujeme tak na zvýšený zájem o tento program ze strany diváků, se kterým se v poslední době setkáváme. Program Nova HD je možno naladit ze satelitu Astra 23,5°E s parametry:Pro příjem programu je nutný satelitní přijímač, který umožňuje přijímat HD programy (tj. programy ve vysokém rozlišení) v normě H.264. Ke sledování Nova HD doporučujeme tzv. Full-HD televizor, ačkoli i HD-ready televizor nabízí znatelně lepší kvalitu obrazu ve srovnání s programy vysílanými ve standardním rozlišení. Pro zobrazení HD vysílání na Full-HD nebo HD-ready televizoru je satelitní přijímač s televizorem nutno propojit HDMI kabelem.

V nejbližších dnech mohou být prováděny drobné technické úpravy v nastavení vysílání. V současné době vysílání programu Nova HD mohou přijímat všichni uživatelé dekódovacích karet CS Link / Gital. O způsobu jeho trvalého zařazení do nabídky budeme včas informovat.

Chcete DVB-S .... kontaktujte nás +420-776-206200 (stačí prozvonit a my Vám na vlastní náklady zavoláme!!!). Profesionálně Vám poradíme a dodáme vše pro příjem DVB-S, včetně přesného naladění antény na Vámi požadovanou družici, profesionálním měřícím přístrojem.