První česko-vietnamská TV a příjem vietnamských TV (např. VTV4) s českými a slovenskými programy.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.
Moc toho chytilného ve vietnamštině na orbitu z České republiky není. Na družici Hot Bird 8 vysílá nová stanice zaměřená na etnika žijící v České republice - Ethnic TV. Jde o vysílání pro vietnamskou menšinu. Ethnic TV kde nejvíce je vysílání ve vietnamském jazyce. Pořady budou opatřeny českými titulky. "Původní tvorba je koncipována tak, aby byla vnímatelná jak diváky etnických menšin, tak i českým divákem. Výhodou této koncepce je především otvírání dveří k snadnějšímu překlenutí jazykových bariér a přirozená podpora porozumění a výuky českého jazyka pro příslušníky vietnamské komunity," popsala svůj program televize.satelit: Hot Bird 8 (13°E)
kmitočet: 11,604 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 5/6
norma: DVB-S
service ID: 638
video PID: 3810
audio PID: 3820
kódování: žádné

Ze stejné pozice (13°E) se vysílá i FTA program vietnamské televize VTV4. Ten je šířen prostřednictvím paketu RR SAT, na kmitočtu 12,207 GHz, polarizace horizontální, SR 27500, FEC 3/4. Vietnamci stále více, preferují kombinaci česky mluvících televizních programů a proto se po nejvíce instaluje příjem ze satelitu Astra 3A, kde je kvalitní poskytovatel CS link i Skylink. Stránky VTV4 naleznete zde: http://www.vtv4.vn/

Stránky Ethnic TV http://www.ethnic-tv.cz/ ... v době vydání, stránky byli nedostupné.

 

i my Vám je namontujeme, třeba i s dodávkou na klíč.
Volejte +420-776-206200

Přehled chytilných TV s vietnamštinou naleznete zde: http://www.lyngsat.com/freetv/Vietnam.html .... to však neznamená, že jsou všechny chytilné v ČR !!!