Prodej, servis a montáže satelitní techniky

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.Uvažujete-li o zajištění příjmu televizních programů pro váš byt, dům, chatu či chalupu, může být v dnešní době poměrně obtížné zorientovat se ve všech možnostech televizního příjmu a vybrat si pro vás ten nejvhodnější. Nejznámějším a dosud nejrozšířenějším je televizní příjem prostřednictvím analogové pozemské televize. V poslední době se stále více hovoří o přechodu analogové pozemské televize na digitální pozemskou televizi (DVB-T). Zejména ve velkých městech využívá mnoho obyvatel k televiznímu příjmu analogovou kabelovou televizi. V poslední době se i u nás objevují digitální kabelové televize (DVB-C).
Velmi rozšířeným a universálním způsobem televizního příjmu je satelitní digitální televize (DVB-S), kterou Vám především doporučujeme. Její hlavní výhodou je, že poskytuje špičkovou digitální kvalitu příjmu velkého množství televizních programů na celém území České republiky. Prodej, distribuce a montáž kompletního sortimentu anténní a satelitní techniky pro příjem digitálního vysílání i bez dalších poplatků. Velkoobchod i maloobchod na eshopu, splátkový prodej. V nabídce naleznete satelity, antény, HD satelitní komplety, satelitní přijímače, karty skylink, cslink, televizní antény, wifi i set top boxy pro řešení digitalizace. Dovozce značek Technisat, Dreambox, IP box a další. Montáže i společných TV antén (STA) a satelitní televize. Poradenství, servis, záruka a nadstandartní přístup k zákazníkům.


  • Montáže a servis satelitů
  • Prodej satelitních přijímačů a sestav včetně instalace - kompletní dodání sat. zařízení dle požadavků zákazníka. Záruční i pozáruční servis.
  • Prodej, montáže a servis televizních antén včetně příslušenství, rozvodů a dalšího zařízení. Měření signálu, diagnostika závad.
  • Opravy satelitních přijímačů, DVB-T přijímačů (set-top-boxů), DVD přehravačů, DVD recorderů a videorecorderů.


Oblast působnosti Olomoucký, Zlínský kraj. V ostatních oblastech dle dohody.

Karty SKYLINK VÝMĚNA - nákup z pohodlí domova a bez rizika:

Prodej karet SKYLINK VÝMĚNA s kompletním servisem, včetně prověření funkčnosti vašeho přijímače s novou kartouNemáte dostatečný signál pro příjem pozemního vysílání nebo chcete přijímat více programů?


Optimálním řešením je příjem digitální televize SKYLINK ze satelitu. Můžete také zdarma přijímat velké množství zahraničních programů a to vše ve špičkové kvalitě.

Nabízím kompletní dodání celého zařízení včetně instalace

  • Vypracování cenové nabídky zdarma
  • Je dodáno kvalitní a spolehlivé zařízení, sestavené přesně "na míru" dle požadavků zákazníka
  • Záruka 24 měsíců, záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka.
  • Jsem autorizovaným montážníkem - partnerem Skylink i CSlink. Po provedené montáži proto získáte na dekódovací kartu od Skylinku prodlouženou záruku 3 roky.

- Váš starý satelitní přijímač má závadu jejíž oprava se nevyplatí, nebo již nesplňuje vaše požadavky?
- Chcete své stávající satelitní zařízení rozšířit také o možnost sledování programů na druhém televizoru?

Navrhnu nejvhodnější řešení a dodám zařízení včetně montáže, které bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Je-li zařízení sestaveno "na míru" dle požadavků zákazníka, je tím zaručeno že bude fungovat dle jeho představ a prakticky vždy to vyjde levněji než samostatný nákup celého satelitního kompletu někde v prodejně a následné objednání odborné montáže.


 

Montáž a přesné zaměření satelitních parabol profesionálním satelitním měřícím přístrojem.
Provádíme montáže a přesné zaměření satelitních parabol pomocí profesionálního měřícího zařízení od firmy Openbox.

Satelitní komplety zakoupené u nás montujeme běžně do 3 pracovních dnů. U těchto komponentů zaručujeme kvalitní funkčnost, dlouhou životnost a kompletní servis. Pouze kvalitně a pevně namontovaná parabola na zeď nebo stožár zaručí že v dešti, sněhu nebo silném větru nebude obraz vypadávat či kostičkovat. Je také samozřejmostí že za svou práci ručíme a v případě jakékoliv poruchy ji v co nejkratším čase odstraníme. V případě příjmu více než jedné družice je kvalitní nastavení prvků paraboly bez měřícího přístroje nemožné.

Co vědět před koupí satelitu
Pro začátek pro Vás máme jednu radu:

!!! POZOR na tzv. AKCE !!!

... vyvarujte se největší chyby, které se můžete dopustit na Vaší cestě k satelitnímu příjmu. Přečtěte si následující řádky a zkuste je přijmout jako dobře míněnou rady. Někteří lidé podlehnou dojmu, že tím nejlepším způsobem, jak si pořídit satelitní komplet, je koupit ho v "akci" v některém ze supermarketů a případně si ho i vlastnoručně nainstalovat. Po zkušenostech se zákazníky jsme asi jedni z mála, kteří montují satelitní komplety jinde zakoupené.

...ALE !!!!

1. Parametry příjmu různých programů z různých družic se mohou lišit a tak se Vám může snadno stát, že Vámi "výhodně" zakoupené zařízení nebude schopno přijímat právě ten kanál, který nejvíce potřebujete!!!
2. Na trhu určitě narazíte na zařízení mnoha značek, ale ne každý výrobce Vám za Vaše peníze nabídne dobře ovladatelné a hlavně kvalitní zařízení.
3. Zdánlivě nižší pořizovací cena v supermarketu nezahrnuje montáž zařízení, takže skutečné náklady na pořízení a následnou instalaci jsou ve většině případů mnohem vyšší, než když si zařízení zakoupíte přímo u firmy, která Vám ho bude instalovat.
4. Správná montáž je nejdůležitější podmínkou správné funkčnosti Vašeho satelitního kompletu. V případě jakýchkoliv potíží riskujete všem dobře známý začarovaný kruh, kdy Vám instalátor tvrdí, že příčina problémů je ve Vámi někde jinde zakoupeném zařízení, a ten kdo Vám zařízení prodal tvrdí, že problém je v nesprávně provedené montáži. Zakoupením zařízení společně s jeho namontováním jednou a tou samou firmou máte jistotu stoprocentní záruky odpovědnosti dodavatele za funkčnost celého kompletu a vždy víte, na koho se máte obrátit v případě jakýchkoliv potíží se sledováním svých oblíbených programů.Nabízíme montáže, prodej a poradenství v oblasti digitální televize.

Mobil: +420-776-206200
Stačí prozvonit a zavěsit, my voláme zákazníkům na naše náklady.
E-mail:
info@ha.cz